The Dark Dimension
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Dark Dimension

Добре дошли в едно ново измерение пълно с мистерии и свръхестествени същества, там където можете да бъдете такъв какъвто искате...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Нашите приятели!
Кафене "21st Century" EmptyВто Фев 14, 2012 2:38 pm by Victoria Blackheart

» СПАМ
Кафене "21st Century" EmptyПет Фев 10, 2012 7:22 pm by Jessica Nightmare

» Къщата на Катрин Пиърс
Кафене "21st Century" EmptyВто Яну 31, 2012 2:53 pm by Katherine Pierce

» Алеята за бягане
Кафене "21st Century" EmptyПон Яну 30, 2012 5:50 pm by Victoria Blackheart

» Имението на Виктория
Кафене "21st Century" EmptyВто Яну 24, 2012 6:34 pm by Victoria Blackheart

» Кафене "21st Century"
Кафене "21st Century" EmptyПон Яну 23, 2012 2:15 pm by Katherine Pierce

» "Пътят към Ада"
Кафене "21st Century" EmptyНед Яну 22, 2012 5:30 pm by Jessica Nightmare

» Ледената пещера
Кафене "21st Century" EmptyНед Яну 22, 2012 5:13 pm by Jessica Nightmare

» Мраморната пещера
Кафене "21st Century" EmptyНед Яну 22, 2012 5:00 pm by Jessica Nightmare

Top posters
Jessica Nightmare
Кафене "21st Century" I_vote_lcapКафене "21st Century" I_voting_barКафене "21st Century" I_vote_rcap 
Victoria Blackheart
Кафене "21st Century" I_vote_lcapКафене "21st Century" I_voting_barКафене "21st Century" I_vote_rcap 
Илайджа
Кафене "21st Century" I_vote_lcapКафене "21st Century" I_voting_barКафене "21st Century" I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Кафене "21st Century" I_vote_lcapКафене "21st Century" I_voting_barКафене "21st Century" I_vote_rcap 
Melissa Jones
Кафене "21st Century" I_vote_lcapКафене "21st Century" I_voting_barКафене "21st Century" I_vote_rcap 
Isabella H. Parker
Кафене "21st Century" I_vote_lcapКафене "21st Century" I_voting_barКафене "21st Century" I_vote_rcap 
Кристина Филипс
Кафене "21st Century" I_vote_lcapКафене "21st Century" I_voting_barКафене "21st Century" I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Нед Апр 21, 2024 10:23 am
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Статистика
Имаме 7 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melissa Jones

Нашите потребители са написали 254 мнения in 137 subjects

 

 Кафене "21st Century"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Victoria Blackheart
Admin
Admin
Victoria Blackheart


Брой мнения : 70
Join date : 29.12.2011

Кафене "21st Century" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене "21st Century"   Кафене "21st Century" EmptyПет Дек 30, 2011 2:12 pm

Кафене "21st Century" 3129lj
Върнете се в началото Go down
https://thedarkdimensionrpg.bulgarianforum.net
Илайджа
Original Vampire
Original Vampire
Илайджа


Брой мнения : 33
Join date : 05.01.2012
Age : 42
Местожителство : Мистик Фолс

Кафене "21st Century" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "21st Century"   Кафене "21st Century" EmptyСря Яну 11, 2012 8:55 pm

На центъра имаше две кафенета,но нито едно от тях не беше по моя вкус,но ако на Катерина й харесат може да останем.Първото беше с модернистичен стил,погледнах към другото което беше в другия край на центъра.Розовото определено не е цвят на който съм фен.Влязохме в модерното кафене и се настанихме на маса до прозореца,разбира се дръпнах стола на Катрин за да седне,колкото и години да минат етикетът си остава като тик за мен.
-Предполагам,че си се срещнала с братята Салваторе?
Беше само предположение.Елена ми разказа за връзката на Катрин с братята,видях как и двамата се споглеждат,но това което ми направи по-голямо впечатление е че и двамата са влюбени в двойничката на Петрова.
-Кажи ми Катрин,ако можеше да имаш всички пари на този свят или едно определено нещо ...какво би избрала и..какво би било това нещо?
Едно момиче дойде и си поръчах билков чай.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Original Vampire
Original Vampire
Katherine Pierce


Брой мнения : 30
Join date : 30.12.2011
Age : 33
Местожителство : The Dark Dimension

Кафене "21st Century" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "21st Century"   Кафене "21st Century" EmptyПет Яну 13, 2012 2:59 pm

На центъра имаше две кафенета. С Илайджа първо влязохме в първото, което беше цялото в розово - цвят, който ненавиждах. Той беше съгласен с мен и влязохме в другото. Беше прилично. Настанихме се на една маса и зачакахме сервитьора да дойде. Илайджа ме попита дали съм се срещала със Салваторе. Ами те не бяха в града .. поне засега. Подскихнах се леко. Отвърнах му, че не съм. След това той ме попита какво бих си пожелала, ако имах право на едно желание. Погледнах го учудено. Откъде му беше хрумнал такъв въпрос .. и защо ми го задаваше?
- Бих си пожелала в града да има повече кафенета .. тези тук не струват. - Пошегувах се. Засмях се и той също.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net/
Илайджа
Original Vampire
Original Vampire
Илайджа


Брой мнения : 33
Join date : 05.01.2012
Age : 42
Местожителство : Мистик Фолс

Кафене "21st Century" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "21st Century"   Кафене "21st Century" EmptyПон Яну 16, 2012 9:12 am

Засмях се и поклатих глава.
-Катерина,едва ли това е всичко за което мечтае една изискана млада дама.
Отпих от питието си и се вгледах навън през прозореца.Често си мислех какъв ли щеше да е животът ми ако не бях вампир.Сигурно щях да се оженя и да имам деца.Да се преместя някъде далеч от семейството си и от върколаците.
-Аз бих... искал семейството ми отново да е заедно.
Погледнах събеседничката си и останах загледан в нея.Замислих се за другия вариянт,за това ако не бях вампир нямаше да срещна нея.Нямаше да изживея толкова неща.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Original Vampire
Original Vampire
Katherine Pierce


Брой мнения : 30
Join date : 30.12.2011
Age : 33
Местожителство : The Dark Dimension

Кафене "21st Century" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "21st Century"   Кафене "21st Century" EmptyСря Яну 18, 2012 4:42 pm

Илайджа седеше загледен в мен, изглежда мислеше за нещо. Подсмихнах се леко и сведох поглед. В този момент сервитьрката дойде и донесе поръчката на Илайджа - билков чай. Взе го и тъкмо да му го поднесе когато се препъна и разсипа чаят върху чисто новите ми дрехи. Върху блузката ми се появи едно голямо, мокро и доста лепнещо тъмно петно. Вбесих се. Сервитьорката се изправи и изглеждаше доста засрамена. Станах от стола и й се развиках.
- Какво?! Как може да си толкова непохватна, а?! - развиках й се, а момичето се притесни. Тя започна да ми се извинява и колко много съжалявала.
- Е, извиненията ти няма да ми оправят дрехите - гледах я кръвнишки - Гледай какво петно ми направи!- посочих й петното на блузата си. В това време Илайджа стана и ме хвана за ръката. Каза ми да се успокоя, защото какво толкова е станало.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net/
Илайджа
Original Vampire
Original Vampire
Илайджа


Брой мнения : 33
Join date : 05.01.2012
Age : 42
Местожителство : Мистик Фолс

Кафене "21st Century" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "21st Century"   Кафене "21st Century" EmptyПон Яну 23, 2012 8:04 am

Изправих се,поставих ръце на ръменете на Катерина и я обърнах към себе си.
-Катри,спокойно...Не естанало кой знае какво.Хайде,да вървим.
Казах й с успокояващ тон и й наметнах сакото си,обърнах се към момичето и я успокоих.Прегърнах Катрин през кръста и двамата тръгнахме към вратата.
-Ще те изпратя до вас.
Усмихнах й се и се опитах да не се засмея на изблика й на гняв.Беше опасна когато се ядоса,но на мен ми доставяше удоволствие да я гледам подпалена.Двамата излезнахме от кафенето и тръгнахме към домът й.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Original Vampire
Original Vampire
Katherine Pierce


Брой мнения : 30
Join date : 30.12.2011
Age : 33
Местожителство : The Dark Dimension

Кафене "21st Century" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "21st Century"   Кафене "21st Century" EmptyПон Яну 23, 2012 2:15 pm

Станахме от масата и Илайджа ми наметна сакото. Прегърна ме през кръста и излязохме от кафенето. Вече се беше стъмнило. Лампите по улиците светнаха и озариха пътеката.
- Ами аз ще тръгвам - казах му, но той ме хвана за ръката преди да тръгна и каза, че ще ме изпрати до нас. Нямах нищо против.
- Защо не - подсмихнах се лекичко и двамата тръгнахме към дома ми.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Кафене "21st Century" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "21st Century"   Кафене "21st Century" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафене "21st Century"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кафене "Bedroom"
» Кафене "New York"
» Кафене "Shine"
» Кафене "Gossip"
» Кафене "Montana"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Dark Dimension :: ~Градът~ :: Център-
Идете на: