The Dark Dimension
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Dark Dimension

Добре дошли в едно ново измерение пълно с мистерии и свръхестествени същества, там където можете да бъдете такъв какъвто искате...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Нашите приятели!
Къщата на Катрин Пиърс EmptyВто Фев 14, 2012 2:38 pm by Victoria Blackheart

» СПАМ
Къщата на Катрин Пиърс EmptyПет Фев 10, 2012 7:22 pm by Jessica Nightmare

» Къщата на Катрин Пиърс
Къщата на Катрин Пиърс EmptyВто Яну 31, 2012 2:53 pm by Katherine Pierce

» Алеята за бягане
Къщата на Катрин Пиърс EmptyПон Яну 30, 2012 5:50 pm by Victoria Blackheart

» Имението на Виктория
Къщата на Катрин Пиърс EmptyВто Яну 24, 2012 6:34 pm by Victoria Blackheart

» Кафене "21st Century"
Къщата на Катрин Пиърс EmptyПон Яну 23, 2012 2:15 pm by Katherine Pierce

» "Пътят към Ада"
Къщата на Катрин Пиърс EmptyНед Яну 22, 2012 5:30 pm by Jessica Nightmare

» Ледената пещера
Къщата на Катрин Пиърс EmptyНед Яну 22, 2012 5:13 pm by Jessica Nightmare

» Мраморната пещера
Къщата на Катрин Пиърс EmptyНед Яну 22, 2012 5:00 pm by Jessica Nightmare

Top posters
Jessica Nightmare
Къщата на Катрин Пиърс I_vote_lcapКъщата на Катрин Пиърс I_voting_barКъщата на Катрин Пиърс I_vote_rcap 
Victoria Blackheart
Къщата на Катрин Пиърс I_vote_lcapКъщата на Катрин Пиърс I_voting_barКъщата на Катрин Пиърс I_vote_rcap 
Илайджа
Къщата на Катрин Пиърс I_vote_lcapКъщата на Катрин Пиърс I_voting_barКъщата на Катрин Пиърс I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Катрин Пиърс I_vote_lcapКъщата на Катрин Пиърс I_voting_barКъщата на Катрин Пиърс I_vote_rcap 
Melissa Jones
Къщата на Катрин Пиърс I_vote_lcapКъщата на Катрин Пиърс I_voting_barКъщата на Катрин Пиърс I_vote_rcap 
Isabella H. Parker
Къщата на Катрин Пиърс I_vote_lcapКъщата на Катрин Пиърс I_voting_barКъщата на Катрин Пиърс I_vote_rcap 
Кристина Филипс
Къщата на Катрин Пиърс I_vote_lcapКъщата на Катрин Пиърс I_voting_barКъщата на Катрин Пиърс I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Нед Апр 21, 2024 10:23 am
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Статистика
Имаме 7 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melissa Jones

Нашите потребители са написали 254 мнения in 137 subjects

 

 Къщата на Катрин Пиърс

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Katherine Pierce
Original Vampire
Original Vampire
Katherine Pierce


Брой мнения : 30
Join date : 30.12.2011
Age : 33
Местожителство : The Dark Dimension

Къщата на Катрин Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Катрин Пиърс   Къщата на Катрин Пиърс EmptyСря Яну 18, 2012 3:18 pm

Къщата отвън:
Къщата на Катрин Пиърс 4280637H


ПЪРВИ ЕТАЖ:

Антрето:
Къщата на Катрин Пиърс 4280783w

Всекидневната:
Къщата на Катрин Пиърс 4280785Y

Кухнята:
Къщата на Катрин Пиърс 4280681w

Домашното СПА:
Къщата на Катрин Пиърс 4280710y

Домашния фитнес център:
Къщата на Катрин Пиърс 4280712A

Домашното кино:
Къщата на Катрин Пиърс 4280760R

Стълбите към втория етаж:
Къщата на Катрин Пиърс 4280784s


ВТОРИ ЕТАЖ:


Спалнята:
Къщата на Катрин Пиърс 4280641p

Дрешникът:
Къщата на Катрин Пиърс 4280668l

Банята:
Къщата на Катрин Пиърс 4280680y

Стаята за гости:
Къщата на Катрин Пиърс 4280689k

Банята към стаята за гости:
Къщата на Катрин Пиърс 4280699U

Вътрешния басейн:
Къщата на Катрин Пиърс 4280713n



ИЗВЪН КЪЩАТА:


Външния басейн:
Къщата на Катрин Пиърс 4280714y

Беседката:
Къщата на Катрин Пиърс 4280715J

Зимната градина:
Къщата на Катрин Пиърс 4280716V

Гаражът с колата:
Къщата на Катрин Пиърс 4280735Y

Къщата на Катрин Пиърс 4280759p
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net/
Илайджа
Original Vampire
Original Vampire
Илайджа


Брой мнения : 33
Join date : 05.01.2012
Age : 42
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на Катрин Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Пиърс   Къщата на Катрин Пиърс EmptyПон Яну 23, 2012 9:03 pm

Когато видях домът й онемях,загубил съм представа за времето.
-Знам,че съм изостанал с модата,но в момента единственото което може да сумира описанието на къщата е ОМГ...
Погледнах Катрин и вместо да я изпратя до вратата и да си тръгна влязох най-нахално след нея и затворих вратата.Просто мълчах и оглеждах имението й докато тя се преобличаше.Открих много интересни стаи,стаи които обикновенно се намират в отделни сгради като на пример кино и спа център.
-Признавам,че дори не по мой вкус е доста уютно тук...
Споделих с Катерина щом се присъедини към мен в кухнята.Тъкмо отварях бутилка червено вино и налях в две чаши.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Original Vampire
Original Vampire
Katherine Pierce


Брой мнения : 30
Join date : 30.12.2011
Age : 33
Местожителство : The Dark Dimension

Къщата на Катрин Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Пиърс   Къщата на Катрин Пиърс EmptyВто Яну 24, 2012 2:00 pm

Когато пристигнахме унас Илайджа онемя. Къщите по онова време имаха огромна разлика с тези по това време. Гледаше къщата ми и изглежда модерният стил му хареса. Засмях се, когато каза, че думата с която би я описал е ОМГ. Влязох в къщата и той ме последва като оглеждаше внимателно всяка мебел. Преоблякох се и влязохме в кухнята. Илайджа отвори бутилка червено вино и го наля в две чаши. Поех моята и я изпих на екс. След това си налях още една чаша, а той ме гледаше с интерес и се засмя. После станах от стола и тръгнах към банята. Илайджа ме попита какво ще правя.
- Ще се освежа малко - отвърнах му и влязох в банята.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net/
Илайджа
Original Vampire
Original Vampire
Илайджа


Брой мнения : 33
Join date : 05.01.2012
Age : 42
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на Катрин Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Пиърс   Къщата на Катрин Пиърс EmptyСъб Яну 28, 2012 9:17 pm

Налях си още вино и застанах до вратата на банята,като се подпрях на касата.Не поглеждах вътре,очите ми бяха приковани върху чашата с вино и как течноста се движеше щом я помръдвах леко.
-Знаеш ли какво си мисля? Глупав въпрос,но винаги стряскам хората с него...Всъщност имат право да се страхуват,но сега... е съвсем невинна мисъл. Мисля си,че не те познавам много добре,годините променят човека...в нашият случей вампира. Това което се питам е...как ли обичаш да се забавляваш? Какво ли обичаш да правиш?
Заслушах се за отговор и изчаках минута две преди да проверя дали ме слуша.
-Катерина?
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Original Vampire
Original Vampire
Katherine Pierce


Брой мнения : 30
Join date : 30.12.2011
Age : 33
Местожителство : The Dark Dimension

Къщата на Катрин Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Пиърс   Къщата на Катрин Пиърс EmptyНед Яну 29, 2012 5:12 pm

След като влязох в банята пуснах душа. Съблякох си дрехите и ги метнах където ми падна, след това отидох под душа. Усетих, че Илайджа се приближи до вратата и ми зададе един глупав, но донякъде интересен въпрос. Попита ме как обичам да се забавлявам .. какво ми харесва да правя. Не му отговорих. След 1-2 минути мълчание Илайджа ме попита дали го слушам. Спрях душа и осъзнах, че съм си забравила хавлията. Приближих до вратата на банята .. и я отворих. Застанах на прага, чисто гола с мокро тяло и коса, спускаща се по раменете ми. Капките вода се стичаха по мен и капеха на пода. Илайджа ме зяпаше изненадано с отворена уста. Лека усмивчица се появи на лицето ми.
- Ще ми подадеш ли кърпата? - казах му и с поглед му я посочих. Той сякаш не ме беше чул и продължаваше да ме зяпа невярващо.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net/
Илайджа
Original Vampire
Original Vampire
Илайджа


Брой мнения : 33
Join date : 05.01.2012
Age : 42
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на Катрин Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Пиърс   Къщата на Катрин Пиърс EmptyВто Яну 31, 2012 9:51 am

Малко късно осъзнах,че я зяпам.Затворих устата си и й се усмихнах,оставих бавно чашата на скрина и отидох да взема кърпата.Когато се върнах при Катерина и подадох кърпата с три пръста,но преди да е успяла да я вземе я пуснах на земята.Обгърнах кръста й с две ръце и я притиснах към рамката на вратата.
-Знаеш,че съм търпелив,Катерина, и че имам слабост към теб...но това не ти дава правото да си играеш с мен.
Зарових пръсти в мократа й коса и я целунах жадно,сякаш не съм пил кръв от милион години.Пожар пламна в гърдите ми и я притиснах още повече към себе си.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Original Vampire
Original Vampire
Katherine Pierce


Брой мнения : 30
Join date : 30.12.2011
Age : 33
Местожителство : The Dark Dimension

Къщата на Катрин Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Пиърс   Къщата на Катрин Пиърс EmptyВто Яну 31, 2012 2:53 pm

Илайджа се усмихна, взе ми кърпата, но вместо да ми я подаде я пусна на пода. Желанието в него надделя и той неможа да издържи на гледката. Пристъпи към мен и ме хвана за кръста. Притисна ме силно към стената и ме целуна. Аз му отвърнах. След това притиснах тялото си плътно до неговото и обгърнах врата му с ръце.Той ме хвана и с вампирската си скорост ме занесе на дивана. Беше върху мен и ме погали нежно по бузата след което го целунах страстно и продължително. Илайджа плъзна бавно пръста си от устните ми, по брадичката и шията ми, след това гърдите, .. Аз се изкикотих лекичко .. хареса ми ..
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Къщата на Катрин Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Пиърс   Къщата на Катрин Пиърс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Катрин Пиърс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Dark Dimension :: Вашите домове :: Кварталът на богатите-
Идете на: