The Dark Dimension
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Dark Dimension

Добре дошли в едно ново измерение пълно с мистерии и свръхестествени същества, там където можете да бъдете такъв какъвто искате...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Нашите приятели!
Коледната елха EmptyВто Фев 14, 2012 2:38 pm by Victoria Blackheart

» СПАМ
Коледната елха EmptyПет Фев 10, 2012 7:22 pm by Jessica Nightmare

» Къщата на Катрин Пиърс
Коледната елха EmptyВто Яну 31, 2012 2:53 pm by Katherine Pierce

» Алеята за бягане
Коледната елха EmptyПон Яну 30, 2012 5:50 pm by Victoria Blackheart

» Имението на Виктория
Коледната елха EmptyВто Яну 24, 2012 6:34 pm by Victoria Blackheart

» Кафене "21st Century"
Коледната елха EmptyПон Яну 23, 2012 2:15 pm by Katherine Pierce

» "Пътят към Ада"
Коледната елха EmptyНед Яну 22, 2012 5:30 pm by Jessica Nightmare

» Ледената пещера
Коледната елха EmptyНед Яну 22, 2012 5:13 pm by Jessica Nightmare

» Мраморната пещера
Коледната елха EmptyНед Яну 22, 2012 5:00 pm by Jessica Nightmare

Top posters
Jessica Nightmare
Коледната елха I_vote_lcapКоледната елха I_voting_barКоледната елха I_vote_rcap 
Victoria Blackheart
Коледната елха I_vote_lcapКоледната елха I_voting_barКоледната елха I_vote_rcap 
Илайджа
Коледната елха I_vote_lcapКоледната елха I_voting_barКоледната елха I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Коледната елха I_vote_lcapКоледната елха I_voting_barКоледната елха I_vote_rcap 
Melissa Jones
Коледната елха I_vote_lcapКоледната елха I_voting_barКоледната елха I_vote_rcap 
Isabella H. Parker
Коледната елха I_vote_lcapКоледната елха I_voting_barКоледната елха I_vote_rcap 
Кристина Филипс
Коледната елха I_vote_lcapКоледната елха I_voting_barКоледната елха I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Нед Апр 21, 2024 10:23 am
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Статистика
Имаме 7 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melissa Jones

Нашите потребители са написали 254 мнения in 137 subjects

 

 Коледната елха

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Victoria Blackheart
Admin
Admin
Victoria Blackheart


Брой мнения : 70
Join date : 29.12.2011

Коледната елха Empty
ПисанеЗаглавие: Коледната елха   Коледната елха EmptyПет Дек 30, 2011 2:14 pm

Коледната елха Christmas-tree-in-Dortmund-Germany
Върнете се в началото Go down
https://thedarkdimensionrpg.bulgarianforum.net
Илайджа
Original Vampire
Original Vampire
Илайджа


Брой мнения : 33
Join date : 05.01.2012
Age : 42
Местожителство : Мистик Фолс

Коледната елха Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледната елха   Коледната елха EmptyПон Яну 09, 2012 7:58 am

Винаги съм намирал празниците за забележителни дни от годината,тогава хората се стараят да са добри и честни,но само тогава когато им се налага,но дори и те знаят,че не е така.Дори и да се опитват да изглеждат прилежни си остават същите хаотични,безхаберни и гневни създания.
И все пак знаят как да се забавляват и да окрасят елха,и тази определено беше ...хубава.
Стоях на центара на Мистик Фолс и гледах към елхата която бяха поставили с цялата й празнична окраса,реших да се завъртя покрай малките магазинчета,които бяха наслагали.Аромат на ванилия,канела се носеше от едни,от други греяно вино,печена наденица и бира.Празниците винаги са били наситени с аромати,но един ме грабна.Познат от векове аромат,тръгнах по следите му и не след дълго видях гърбът на Катерина Петрова.Приближих се към нея с лека усмивка и сложих ръка на кръста й.
-Весела Коледа и Честита Нова Година,Катрин.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Original Vampire
Original Vampire
Katherine Pierce


Брой мнения : 30
Join date : 30.12.2011
Age : 33
Местожителство : The Dark Dimension

Коледната елха Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледната елха   Коледната елха EmptyПон Яну 09, 2012 2:54 pm

Реших да разгледам и опозная града, а идеалното място за това беше центъра затова се отправих натам. Когато пристигнах първото нещо, което видях беше огромната коледна елха. Тя беше украсена с много лампички и всякаква коледна окраса. Беше пищна. Около елхата не забелязах никого. Приближих се до нея и се загледах. Неочаквано изведнъж един мъж ме докосна за кръста и ми честити Коледата и Новата Година. Стреснах се. Обърнах се рязко и видях лицето на Илайджа. Това беше невъзможно! Илайджа .. тук?! Нямах си и идея откога и защо е тук. Гледах го невярващо, а той се засмя леко на изражението ми. Отдръпнах се леко.
- Илайджа? Ти .. какво правиш тук? - попитах го и зачаках отговора му.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net/
Илайджа
Original Vampire
Original Vampire
Илайджа


Брой мнения : 33
Join date : 05.01.2012
Age : 42
Местожителство : Мистик Фолс

Коледната елха Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледната елха   Коледната елха EmptyПон Яну 09, 2012 7:35 pm

Погледнах нагоре към звездата на върха на елхата и се усмихнах.
- Празнувам,все пак е празник.
Погледнах я и по изражението й прочетох,че не й се вярва.Въздъхнах незабележимо и се обърнах към нея.
-Търся теб,и сега като те намерих ще ми помогнеш да хванем...милият ми брат.
След секунда мълчание се засмях и поклатих глава.
-Катерина,Катерина... Отпусни се,дори не съм смятал,че ще попадна на теб точно тук.Дойдох да се забавлявам,да се отдалеча от Клаус.Това,че те срещнах е просто голям бонус за мен.
Направих крачка към нея,хванах ръката й и я целунах.Катерина беше радост за очите ми,не го крия,поне не и от себе си.Жалко,че последно се разделихме по такъв ужасен начин,но се радвам,че Клаус не успя да сложи мръсните си ръце върху нея.
-Ако може да отбележа,че си прекрасна както винаги.


Последната промяна е направена от Илайджа на Сря Яну 11, 2012 9:56 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Original Vampire
Original Vampire
Katherine Pierce


Брой мнения : 30
Join date : 30.12.2011
Age : 33
Местожителство : The Dark Dimension

Коледната елха Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледната елха   Коледната елха EmptyВто Яну 10, 2012 2:07 pm

Оказа се, че Илайджа е тук, за да намери и предполагам отмъсти на брат си - Клаус. Дори не е и очаквал, че ще ме намери тук. Той се приближи към мен и ме целуна. Беше прекрасно. Бях смаяна. Никога не бях подозирала, че Илайджа е влюбен в мен, все пак бях опиянена от Клаус. Както и да е вече мразех и ненавиждах Клаус задето искаше да ме убие. Явно през изминалите векове Илайджа е съхрнил любовта си към мен .. и сега изглежда се радваше, че ме е срещнал. Той ми сподели, че изглеждам прекрасно, както винаги. Усмихнах му се. Само че Клаус не беше тук и незнаех защо си мисли, че може да е тук.
- За твое сведение Клаус не е тук - казах му, а той не изглеждаше учуден или изненадан.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net/
Илайджа
Original Vampire
Original Vampire
Илайджа


Брой мнения : 33
Join date : 05.01.2012
Age : 42
Местожителство : Мистик Фолс

Коледната елха Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледната елха   Коледната елха EmptyСря Яну 11, 2012 9:50 am

Знах,че веднага щом й кажа това което знам тя ще отпраши и най-вероятно ще е за нейно добро.Погледнах към елхата със замислен поглед и казах спокойно.
-Той сам ще дойде при мен,сигурен в победата си.Но това което ще получи е кинжал в сърцето,аз ще върна семейството си,а ти ще имаш спокойствие.Всички печелят...
Погледнах я усмихнат и леко доволен.Това което направи братми с нея беше нечестно,беше подло и чудовищно,а аз не можех да направя нищо защото все пак той е мой брат.Но това вече не е така,може да ми е брат,но когато го погледна виждах едно чудовище скрито зад маската на весел младеж.
-Катрин,може би ще е по-добре да не се показваш няколко дена...сигурен съм че можеш да се грижиш за себе си.Знам това и брат ми го знае ...и то много добре.-усмихнах й се.-Но той не е сам и този път няма да се поколебае ако сложи ръцете си върху теб.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Original Vampire
Original Vampire
Katherine Pierce


Брой мнения : 30
Join date : 30.12.2011
Age : 33
Местожителство : The Dark Dimension

Коледната елха Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледната елха   Коледната елха EmptyСря Яну 11, 2012 1:34 pm

Наистина Илайджа беше страшно ядосан на Клаус, макар да не го показваше външно. Той щеше да намери Клаус или обратното и Илайджа нямаше да се поколебае и за миг да му забие кинжал в сърцето. След това той щеше да бъде доволен, а аз щастлива и свободна. Илайджа ми каза, че ще е добре, ако си стоя вкъщи известно време. Но това означаваше да съм като затворник, а точно това избягвах. Погледнах го ядосано.
- Да не мислиш, че ще си стоя вкъщи ей така!? - сопнах му се - Без значение дали Клаус е тук или не аз пак трябва да се крия!? - пристъпих към Илайджа заплашително.
- Нека Клаус дойде ... то тогава ще види на какво е способна Катрин Пиърс! - лицата ни бяха на сантиметри едно от друго и аз го гледах право в очите.


Последната промяна е направена от Katherine Pierce на Сря Яну 11, 2012 8:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net/
Илайджа
Original Vampire
Original Vampire
Илайджа


Брой мнения : 33
Join date : 05.01.2012
Age : 42
Местожителство : Мистик Фолс

Коледната елха Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледната елха   Коледната елха EmptyСря Яну 11, 2012 4:23 pm

Усмихнах й се горд с това колко е смела и непоколебима.Погалих нежно бузата й .
-Просто не искам да пострадаш..това е всичко.
Внимателно обвих кръста й със свободната си ръка и я придърпах по-близо.Искренно се надявам,да успея в плана си,не толкова заради мен,а заради нея.Преплетох пръстите си в косата й и нежно целунах устните й.
-Не се пали.-подсмихнах се.- Не бих се изненадал ако успееш и сама да му откъснеш главата,но той е моя работа.
Въздъхнах и се загледах в един нейн кичур коса.
-Катерина... обещай ми да не правиш глупости,не се прави на силна и не подценявай брат ми.Дори когато си мислиш,че печелиш той ще извади още едно асо от ръкава си.Не исках да кажа да си седиш вкъщи като заложница,просто искам да се покриеш,да не си толкова..забележима.
Бибило добре ако замине,но веднага ще се ядоса,че й казвам какво да прави.Но го казвам за нейно добро,брат ми веднага ще я забележи,няма как да не го направи.
-Моля те.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Original Vampire
Original Vampire
Katherine Pierce


Брой мнения : 30
Join date : 30.12.2011
Age : 33
Местожителство : The Dark Dimension

Коледната елха Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледната елха   Коледната елха EmptyСря Яну 11, 2012 8:17 pm

Той просто не искаше да пострадам, това беше всичко. Изглежда го беше грижа за мен. Илайджа ме хвана за кръста и ме целуна нежно. Усещането беше хубаво. Колкото и странно да звучи .. изглежда и мен ме беше грижа за него .. поне малко. Не можех да откъсна очите си от неговите. Той ме помоли просто да внимавам и да не привличам много внимание, защото ако Клаус разбере, че съм тук .. кой знае какво щеше да стане. Както и да е .. неможех да седя безучастно .. и нямаше. Не съм глупава .. мога да се пазя и защитавам. Подсмихнах се леко и се съгласих с Илайджа.
- Добре. Ще внимавам .. но .. искам да знаеш, че когато кинжалът е насочен към сърцето на Клаус .. аз ще стоя там .. гледайки го в очите .. присмивайки му се .. - Една самодоволна усмивка се изписа на лицето ми. Уау .. бях станала лошичка, но какво да се прави. Илайджа ме изгледа учудено. Явно не беше виждал тази версия на Катерина..
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net/
Илайджа
Original Vampire
Original Vampire
Илайджа


Брой мнения : 33
Join date : 05.01.2012
Age : 42
Местожителство : Мистик Фолс

Коледната елха Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледната елха   Коледната елха EmptyСря Яну 11, 2012 8:30 pm

Задържах смехът си и кимнах.
-Добре,така да бъде.
Пуснах я и направих крачка назад.Мисля,че тя ще направи свой собствен план и ще се опита да привличи братята Салваторе на своя страна,поне един от двамата ще успее да обеди,но не и двамата.Ще запази планът си в тайна от мен,което значи че трябва да съм с една крачка и пред нея,не само пред Клаус.Двойно главоболие,добре,че имам малко помощ от неподозиран за всички човек.
-Да си правя ли труда да те питам какво смяташ да правиш или да продължим с една по-приятна тема?
Подканих я да ме хване под ръка и двамата тръгнахме към едно кафене.Чаша чай би ми се отразила чудесно.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Original Vampire
Original Vampire
Katherine Pierce


Брой мнения : 30
Join date : 30.12.2011
Age : 33
Местожителство : The Dark Dimension

Коледната елха Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледната елха   Коледната елха EmptyСря Яну 11, 2012 8:38 pm

Личеше си, че му стана малко смешно. Незнам защо .. сигурно съм изглеждала адски странно. Щеше да свикне с новата аз. Попита ме дали има шанс да му споделя плана си или .. да продължим с някаква "по-приятна тема". Ами често казано за момента нямах готов план, но скоро щях да имам. Илайджа ме подкани да го хвана за ръката и аз, разбира се не му отказах. Чудно ми беше какво разбира Илайджа под "по-приятна тема". Отдалечихме се от елхата и тръгнахме, изглежда към някакво кафене.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Коледната елха Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледната елха   Коледната елха Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коледната елха
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Dark Dimension :: ~Градът~ :: Център-
Идете на: